Dziś imieniny:  Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca  |  Jesteś 75 tys. + 1376 gościem na stronie   |   22-07-2019  
baner
ramka
 

Polecamy Państwu nasze pokoje gościnne wybudowane z części starych maszyn młyńskich, ze ścianami wyłożonymi solą kłodawską do inhalacji.

Oferujemy naszym gościom w tej chwili dwa pokoje gościnne, dwu- i trzy- osobowy z łazienkami. Obok pokoi jest znajduje się lodówka, czajnik elektryczny, talerze i filiżanki, sztućce.

W pokoju dwuosobowym znajduje się 1 łóżko (160cm x 200 cm), nie jest łączone z dwóch łóżek, więc nie ma problemu z odgniataniem pleców na łączeniu łóżek. Widok z tego pokoju jest "kojący", z okien widać łąkę, drogę i rzekę Bystrą. Widać też dom najbliższych sąsiadów (w odległości ok. 200 m). W pokoju znajduje się stolik, ławeczka drewniana, oryginalna z okresu Księstwa Warszawskiego, fotel, krzesło, radio, telewizor, kosz na śmieci, dywan. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dziecinnego. Dla dzieci mamy też wanienkę, rowerki, huśtawkę i krzesło ze stolikiem dla maluszków. Bardzo lubimy gości z dziećmi, szczególnie małymi. Nasz syn chętnie dzieli się zabawkami, książeczkami czy też grami dla dzieci.

W pokoju trzyosobowym są dwa łóżka: podwóne takie jak w pokoju dwuosobowym i pojedyncze o wymiarach 90 cm x 180 cm. W pokoju znajdują się też stolik, krzesła i zabytkowa skrzynia wojskowa jeszcze z cesarskiej armii. Jej właścicielem był dziadek naszego sąsiada, służyła mu jako walizka podczas służby w wojsku Kaisera. Widok z tego pokoju rozpościera się na ogromną łąkę, rzekę Bystrą i Wyspę Kaczeńcową. Po okolicznych łąkach przechadza się bocian Kajtek, można też zobaczyć wydrę Sabinkę i piżmaka Hektora oraz rodzinę zajęcy. Na wiosnę kiedy rechoczą żaby czasami nie słychać nic innego w całej okolicy.

Muszę w większym stopniu opanować administrowanie stroną internetową, żeby umieścić więcej zdjęć

Pragniemy poinformować gości, iż na Nowy Rok i w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy 2008 pokoje są już zarezerwowane. Zapraszamy w innych terminach.

 
ramka
ramka
  Chemin © Kontakt  /  Księga Gości  /  Logowanie
  Do Góry  
 
ramka